Brostal - O Nas

Od 2000r.

Brostal

Firma "Brostal" jako podmiot obecny na rynku zagospodarowania surowców wtórnych w swojej działaności korzysta z ponad 15-letniego doświadczenia. Lata pracy oraz wszelkich starań dokladanych w celu spełniania potrzeb i wymagań sprawiły, ze zaufały Nam juz dziesiątki kontrahentów - zarówno indywidualnych jak i firmowych.

Fundament Naszej działalności stanowi skup, przerób oraz sprzedaż metali żelaznych jak i nieżelaznych (popularnie zwanych złomem stalowym i złomem metali kolorowych). Wychodząc naprzeciw wymaganiom Nam stawianym dokładamy wszelkich starań by kazdy z etapów przerobu złomu przebiegał pomyślnie oraz w wyznaczonym czasie.

Począwszy od rzetelnej i fachowej klasyfikacji złomu, poprzez odpowiedni przerób materiału pod katem wymagań odbiorcy az do terminowej dostawy (zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami) pod wskazany przez odbiorcę adres.

Drugą z gałęzi działalności Naszej firmy jest przeprowadzanie rozbiórek oraz demontaży obiektów, maszyn i pojazdów.

Rozbiórki przeprowadzane są kompleksowo, z zachowaniem obowiazujących przepisów ochrony środowiska, BHP i w sposób najmniej ingerujący w najbliższe otoczenie demontowanego obiektu.

Zarówno w obecnym jak i przyszłym okresie działalności zamierzamy jako firma dokładać wszelkich starań aby zadowolenie Naszych klientów było stale na jak najwyższym poziomie, a jakość Naszych usług była bliska perfekcji.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami